Branda Kullanım Alanları

Branda nedir?

Bir kumaş türü olan branda, yün ve sentetik ipliklerle yapılan kumaşlara nazaran çok daha dayanıklı bir maddedir. Suyu emmeyen ve böylelikle geçirmeyen, güneş ışığından korunmaktan tutun da, rüzgar ve çevre etkilerinden korunmaya kadar uzanan geniş bir kullanım alan brandalar reklamcılık sektörü tarafından da ilgi görmektedir.

 Branda fiyatları

Bir metrekare branda fiyatı, kalite ve kalınlık doğrultusunda değişkenlik göstermektedir. Branda fiyatları söz konusu olduğunda seçenekler oldukça zengin olmakla birlikte, yanmaz branda gibi özel çözümler oldukça hesaplı branda fiyatları ile sunulmaktadır.

 Branda modelleri ve branda kullanım alanları

Branda nerelerde kullanılır sorusunun cevabı aslında oldukça uzundur. Son derece hesaplı bir çözüm olması nedeni ile büyük ilgi gören brandalar işyeri ve balkonlarda güneş ve yağmurdan korunmak amacı ile başlayan ve reklam çalışmalarına kadar uzanan geniş bir kullanım alanına sahiptir. Kullanılan branda modelleri de, kullanım amacı doğrultusunda değişkenlik göstermekte ve uygulamaya özel çözümler gerektirmektedir.