Asma Germe Çadır

Asma germe çadır nedir dendiğinde, bir alanın üzerini kapatmak için kullanılan yan tarafları açık bırakan sistemdir, diyebilirsiniz. Trübün üstleri, restoranların dış ve iç kısımları, otopark alanları, amfitiyatrolar, yürüyüş yolları, AVM’lerin ara açık kapamaları, pazaryerleri, havuz kenarları ve site giriş kanopileri asma germe çadırların sık kullanıldığı yerlerdir. Güneşten koruyan dayanıklı sistemler olarak karşımıza çıkmaktadır. Uzun süre kullanabileceğiniz, dayanıklı yapıdaki bu ürünler, sizin için yurt dışından ithal edilir. İrtibat için gerekli olan bilgiler site üzerinde bulunur. İlgili durumlardan, bu iletişim adresleri ile bize ulaşmanız mümkün olur. www.cagdasbranda.com adresinden ulaşabileceğiniz web sitemiz, açık tasarımı ile anlayabileceğiniz şekilde hazırlanmıştır. Bu sayede site üzerinde aradığınız her şeyi bulmanız bir hayli kolay olur. Müşterilerine değer veren ve memnuniyetlerini baz alarak hizmet sunan sitemiz, kaliteli ürünler sunar. Sektördeki ilerleme ve yenilikler doğrultusunda, kendini ve ürünlerini yenileyen bir site olmaktayız. Her daim alanında en kaliteli ve en iyi ürünleri bulunduran bir web sitesi olarak hizmet vermekteyiz.

Asma germe çadır nasıl yapılır denildiğinde, ideal gölgelik olarak kullanıldığı söylenebilir. Yapımında ürünün kaliteli, modern ve hoş görünümlü olmasına dikkat edilir. Büyük alanlarda gerektiğinde kalıcı gerektiğinde ise geçici olarak kullanılabilir.

Birçok organizasyonlardan ve faaliyetlerde kullanılan bir çadır türü olarak burada asma germe çadırı size kısaca tanıtalım. Asma germe çadır sağlam ve genellikle dış mekânlarda kullanılan bir çadır türü olmaktadır. Birçok etkinliklerde ve organizasyonlarda kullanılır ve montajı da diğer çadırlardan çok daha kolay olmaktadır. Bu sebeple eğer sizde bir konser veya herhangi bir kokteyl ve benzeri etkinlikleri organize etmek isterseniz, asma germe çadır sistemini kullanabilirsiniz. Birçok farklı renklerde ve şekillerde tasarlanmaktadır. Bazı yerlerde sadece asma germe çadırıyla insanlar etkilenebilmektedir. Hem kapalı bir mekân haline gelebilen çadırlar hem de yanları açık şekilde, sadece üst kısmı olacak şekilde ve yanları direklerle tutulan ama germe çadırlar bulunmaktadır.

Asma germe çadırları bu aralar çok fazla revaçta olan ve insanların kullandığı bir çadır ürünü olmaktadır. Eğer bir asma germe çadırına sahip olmak isteseniz iletişim numaramızdan ya da mail yoluyla asma germe çadır fiyatları için bilgi alabilirsiniz. Bu tür çadırlarda, genellikle çadırların boyutu ve özelliklerine göre fiyatlar verilmektedir. Bazı çadırlar sadece basit olarak üstü olan ve yanları direkle tutturulan çadırların fiyatları daha uygun olmakla beraber, kapalı bir alana dönüşebilen çadırların fiyatları daha yüksek olmaktadır. Bunlara göre aynı zamanda otomatik asma germe çadırları da bulunmaktadır.

Günümüzde birçok çadır türleri var, fakat asma germe çadır imalatı nasıl oluyor veya böyle bir çaldırın üretimi nasıl gerçekleştiriyorlar diye merak edenler için, kısa bir bilgi vermek gerekirse, bu tür çadırlar öncelikle elde projeleri çizildikten sonra bilgisayarda projenin tamamı görsel olarak hazırlanır ve daha sonrasında ise çadırın parçaları birer birer üretilerek en son bütün parçalar birleştirilir ve bir asma germe çadırı ortaya çıkmaktadır. Çadırın proje çizimi ve bilgisayardaki görseller haricinde her şey makine yapımı olmaktadır.