Körüklü Tente

Körüklü tente, market, manav, bakkal otel, kafe, restoran ve benzeri mekanlarda güneş ışığını ve yağmuru kesmek için kullanılan bir üründür. Körüklü tente çalışma ve uygulama prensipleri nedeni ile en fazla 6 metre genişlik ve 120 santim öne doğru eğilim özelliği ile çalışmaktadır.

Körüklü tente, kullanılacak mekanların özelliğine göre alüminyum profil ve demir profilden imal edilip dış kaplaması statik fırın boyadır.

Körüklü tente, genelde dış mekanlarda tente ve branda gereksinimi duyulan alanlarda kullanılan ve körük fonksiyonu sayesinde açılır/kapanır uygulama özelliği sayesinde istendiğinde açılıp kapanması nedeni ile tercih edilen bir uygulamadır.

 

Uzun yıllardı hayatımızda olan tente ürünlerinin şüphesiz ki en nostaljik ürünü olan ve modern şekilleri ile de günümüzde de çok gazla tercih edilen körüklü tente sistemlerinin tamamını ve her çeşidini firma olarak üretmekteyiz. Firma olarak her zaman yenilikçi nir çizgiye sahibiz. Her zaman daha güzel, daha kullanışlı ve daha sağlam ürünleri Nasıl üretiz bu çalışmanın içerisindeyiz. Çalışmalarımıza her zaman yenisini ekleyerek müşterilerimize üstün hizmet anlayışı sergilemeye çalışmaktayız. Geniş müşteri portföyü ile hizmet vermekteyiz. Firma olarak her türü branda ve tente ürünlerinde internet üzerinden de sipariş alabilmekteyiz. Üstün teknoloji makine ve işinde uzman ekip ile hizmet alanında en iyilerinden biri olmaktayız.

Körüklü tente nedir? Çok nostaljik olan körüklü tente sistemi, eski Zaman’larda özellikle mahalle bakalı önünde görmeye alıştığımız tente sistemidir. Hatta son Zaman’larda balkon ya da pencere işyerinde de gördüğümüz körüklü tente sistemi daha uzun yıllar hayatımızda olacak bir sisteme benzemektedir. Bu tente üzerindeki brandanın seçimi ve tentenin modeli halkında çizim yapılabilmekte ve yapılan çizim doğrultusunda üretim yapmaktayız.

Körüklü tente Nasıl yapılır? Uzun yıllar gözümüzün görmeye alıştığı körüklü tente sistemi açılır ve kapanır bir sisteme sahiptir. Sistem olarak yarım ay şeklinde yukarı ve aşşağı hareket eden sistem kolay bozulabilen bir sistem değildir. Demir ya da alüminyum ayaklar ile yelpaze şeklinde çalışan bu körüklü tentelerin elektronik değil de mekanik aksam ile çalıştığı için kolay bozulan nir yapıya sahip değildirler. Uzun yıllar kullanabileceğiniz bu sistemin de her türlü renk ve model ile üretimiz firmamız tarafından yapılmaktadır.

Körüklü tenteler üretim açısından işçiliği zor olan bir üründür.  İşçiliği zor olan bir ürün olan körüklü tente yapımında firmamız bu durumun üstesinden gelip, uygun fiyatlı kaliteli ürün üretmenin özelliğine sahiptir. Bizler siz müşteri memnuniyetimizi düşünerek üretmiş bulunuyoruz.

Körüklü tente yapımında, malzeme az kullanılır, işçilik olarak fazla fakat fiyat olarak uygundur. Favori Branda olarak müşteri memnuniyetimizin önemini hatırlatmak isteriz. Her ürün gibi körüklü tentemizde de kaliteli üründen ödün vermemekteyiz. Evlerin balkonlarında kullanım olarak daha uygun olup, ayarlanabilir özelliğe sahiptir. Ev balkonlarının görüş açılarını kapatmadan gerekli korumayı sağlar. Körüklü tentelerde akrilik veya polyester kumaş kullanılmaktadır. Körüklü tenteler, yapıları bakımında uzun ömürlü olup, kalite garantisini Çağdaş Branda olarak vermekteyiz. Körüklü tente yapısı sayesinde tek hamleyle pratik kullanım sunmaktadır. Çağdaş Branda olarak ürün yelpazesinin çeşitliliğini www. cagdasbranda.com sitemizde sizlerin beğenisine sunmaktayız. Kalite anlayışımızı daima yenileyerek, sistemsel, mekanik, manuel ürünlerimizi müşteri memnuniyetimiz ile geliştiriyoruz. Ürünlerimiz geliştirdiğimiz bu aşamada sizlere çeşitlilik sağlamaktan bizlerde Çağdaş Branda olarak çok memnunuz. Evleriniz ferah bir o kadarda hava şartlarının durumunu gözeten firmamız körüklü tente yapımında da ev mimari yapısını düşünerek, zarafetini konuşturmaktadır. Körüklü Tente sistemimizin sistematik yapısına daima yeni sistemler katmaktayız. Gelişen teknoloji çağında pratik ürünlerin adresini bizler siz müşterilerimize ulaştırıyoruz. Montaj ve garanti kapsamı içindeki ürünlerimiz kalitesi Çağdaş Branda olarak kanıtlamış bulunuyoruz.