Kamelya Branda

Çağdaş Branda güneşe karşı dayanıklı sağlam ve estetik kamelya ve çardak sistemleri imal etmektedir. Dış mekanda güvenle kullanılmaktadır. Demir iskelet  aksamı elektro statik toz boyalıdır. Oldukça kullanışlı olup defalarca sökülüp takılabilir, Kolay kurulup sökülmektedir. İstenildiği takdirde baskılı ve baskısız olarak imal edilmektedir.  İstenilen renkte imalat  yapılmaktadır. Standart üretim ölçülerimiz 3x3 , 4x4, ve 5x5 olarak 3 modelden oluşmaktadır. Ayrıca standart dışı ölçüler siparişle imal edilmektedir.

Kamelya, dış mekana güzel bir görsel uyum katan ve aynı zamanda oldukça kullanışlı olan bir açık yaşam alanıdır. Bahçeleriniz ve ya herhangi bir dış mekanınız için şık görünen, mekanınıza hareket ve güzellik katan farklı ebat ve maddelerde ki kamelyaları seçebilirsiniz. Yaz kış kullanıma uygun olacak türden kamelyalar sayesinde, açık alanda hoş vakit geçirmenin keyfini süreceksiniz. Bu huzurlu alanda dilerseniz kitap okuya bilir, dilerseniz sakin bir kaç saat geçire bilir, misafirlerinizi ağırlayabilir hatta çocuklarınız için son derece güzel bir oyun alanı yarata bilirsiniz. Eviniz haricinde iş yerinizin dış mekanı için tasarlanacak bir kamelya sizlere ve müşterilerinize sıcak ve şık bir ortam yaratırken, mekanınızın çekiciliğini artıracak. Bunun yanında dilerseniz açık alan düğün mekanları için de kamelyaları tercih edebilir ve romantik bir ortam hazırlaya bilirsiniz.

Sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda dilediğiniz ebatlarda yaptığımız kamelya üretimi dış mekanınız için en doğru dizaynı sizlere sunacak. Kamelya üretimi dilerseniz tamamen sizin tercih ettiğiniz malzeme ve şekillerde olabileceği gibi hazır üretilmiş olan kamelyaları da tercih edebilirsiniz. Yılların getirdiği tecrübe ve deneyimimiz sayesinde en iyi işçilik ve malzemelerle sizlere yıllarca kullanabileceğiniz, uzun ömürlü bir kamelyaya sahip olabilirsiniz