Mafsallı Tente

Mafsallı tente, dar manevra alanlarına sahip mekanlarda kullanılan, raylı tenteye nazaran gezemeyen fakat mafsal fonksiyonu sayesinde ileri geri hareket ettirilerek ayarlanabilen bir tente sistemidir.

Mafsallı tente, genelde dış mekanlarda tente ve branda gereksinimi duyulan alanlarda kullanılan ve mafsal fonksiyonu sayesinde açılır/kapanır uygulama özelliği sayesinde istendiğinde açılıp kapanması nedeni ile tercih edilen bir uygulamadır.

Mafsallı tente ev, cafe, otel ve restaurant gibi mekanların pencere ve kapı yada bahçeye yada balkonları ile evler ve villalarda kullanılabilir.

 

Mafsallı Tente zarif tasarımı ile dış mekânlarınızda kullanabileceğiniz fiyat avantajlı bir tente çeşididir. Fiyat ve kullanımı açısından en çok tercih edilen çeşit olması nedeni ile günlük yaşantınızda en sık karşılaşabileceğiniz çeşitler arasındadır.

‘’Peki,  mafsallı tente nedir?’’  diyeceksiniz. Güneş ışınları, yağmur, kar ve rüzgâr gibi birçok dış etkenlerden koruma amaçlı kullanılan bu tente dış mekânlarınızı daha keyifli bir hale getirebilecek manuel özellikli mekanik bir tasarımdır.  Mafsallı tenteyi kafenizde, pastanenizde, iş yerinizde, tanıtım stantlarınızda, kullanabileceğiniz gibi evinizde ve daha birçok alanda kullanabilirsiniz.

Mafsallı tenteleri mekanizması ve teknik özellikleri bakımından incelediğinizde ise standart ve kaset si bir yapıya sahip olduğu, ileri doğru açık olarak kullanılabileceğiniz ve belli ölçülerle piyasaya sunulan bir ürün olduğu karşınıza çıkar. Zeminleri açısından görsel baskıya uygun olarak tasarlayabileceğiniz Bu tentenin alüminyum aksamları paslanmaz bir yapıya sahip olup isteğinize uygun rüzgâr sensörlü, motor ve eğim mekanizması ile rahatlıkla ortamınızı uygun ve ferah bir hale getirebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak zemin branda ve akrilik kumaştan imal edilebilir. Tente alnına saçak dediğimiz parça eklenerek mekânınızın reklamını da rahatlıkla yapabilir hale getirebilirsiniz. Tentenizin açılır uzunluğu kullanacağınız tentenin cephe uzunluğuna göre değişim gösterebilir.